Základní informace pro všechny, na základě Koránu a Sunny cast 1, v případě zájmu o část 2 přejděte na islam.nolimit.cz. Stránky prezentují učeni Islámu vychazejici z Koránu a Sunny ne názory nebo doměnky lidí nebo určitých skupin. Obsah stránek je chráněn autorskými právy - bez souhlasu neni možno veřejně šířit, dělat prednášky, použít ke kompilování knih, nahrávani, přenosu médií bez dovoleni majitelů autorských práv. Copyright © 2018, gafignonislamicknowledge

 

Chyby při modlitbě

Kdokoliv umyslne, zamerne vynecha nektery z uvedenych piliru nebo povinnosti, jeho modlitba je neplatna.
Kdokoliv neumyslne vynecha (pilir nebo povinnost),nebo pochybuje v poctu Rakaa, nebo zda provedl ten ci onen pilir nebo povinnost  je povinen  2x udelat - Sudzud( skloneni se na tvar){tzv.SUDZUD ESSEHVI} pred zaverecnymi pozdravy (Teslim).


Kdokoliv si neni jisty, pochybuje zda vykonal napr. 3 nebo 4 cykly - Rakaa, nemel by se modlit dalsi Rakaa, protoze umyslnym pridanim Rakaa, ktere by bylo uz 5-te, by anuloval svoji modlitbu. Musi vykonat tzv. SUDZUD ASSEHVI 2X skloneni se na tvar pred zaverecnym pozdravem{Teslim}.

Pokud je si jistejsi,prevazuje jeho presvedceni. ze vykonal pouze napr. 3 Rakaa, zustava na tom cim je si jistejsi, je jeho povinnosti se zbyvajici Rakaa domodlit. To je v pripade, ze je si jistejsi poctem Rakaa - cyklu. Musi udelat tzv. SUDZUD ASSEHVI ALE, PO ZAVERECNEM POZDRAVU{Teslim}. 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one