Základní informace pro všechny, na základě Koránu a Sunny cast 1, v případě zájmu o část 2 přejděte na islam.nolimit.cz. Stránky prezentují učeni Islámu vychazejici z Koránu a Sunny ne názory nebo doměnky lidí nebo určitých skupin. Obsah stránek je chráněn autorskými právy - bez souhlasu neni možno veřejně šířit, dělat prednášky, použít ke kompilování knih, nahrávani, přenosu médií bez dovoleni majitelů autorských práv. Copyright © 2018, gafignonislamicknowledge

 

Zahalení pro sport

Muslimky stejně jako ostatní ženy, které chtějí zůstat fit, štíhlé a svěží, bez bolavých zad a vypouklého břicha, rády sportují už jen pro dobrý pocit z pohybu. Pohyb je velmi zdravý a pomáhá relaxovat nejen tělu, ale i mysli.

Sport v Islámu je vysoce doporučovaný, ale musí splňovat podmínku zahalení.
1- Mezi Muslimkami by Muslimka by měla být zahalená od pupku po kolena, včetně zad. 2- Mezi nemuslimkami a muži by měla být Muslimka zahalená celá kromě rukou a tváře.
Zahalená Muslimka může plavat, běhat, lézt po umělé stěně, bruslit, bruslit na kolečkových bruslích, lyžovat, dělat strečink a kalanetiku, pilates, jezdit na kole, dělat turistiku a Nordic Walking, orientační běh, jezdit na koni, míčové hry, tenis, bedminton, ping pong, šerm, lukostřelba, vodní pólo, posilování, gymnastika, skateboarding, běžkování, paraglyding, veslování, potápění, šnorchlování, windsurfing, atd.atd.
Pro větší pohodlí a svobodu pohybu lze abáju ustřihnout pod kolena a pod ni vzít široké tepláky.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one