Základní informace pro všechny, na základě Koránu a Sunny cast 1, v případě zájmu o část 2 přejděte na islam.nolimit.cz. Stránky prezentují učeni Islámu vychazejici z Koránu a Sunny ne názory nebo doměnky lidí nebo určitých skupin. Obsah stránek je chráněn autorskými právy - bez souhlasu neni možno veřejně šířit, dělat prednášky, použít ke kompilování knih, nahrávani, přenosu médií bez dovoleni majitelů autorských práv. Copyright © 2018, gafignonislamicknowledge

 

Zahalování pro pokročilé

 POKROČILÉ ZAHALOVÁNÍ

 

Zahalení je mnoho druhů. V Saúdské Arábii se nosí isdel a niqáb, v Egyptě chimár a abája, v Turecku džilbáb a saténový šátek, v Íránu čádor, v Afghánistánu burqa, nebo-li čadrí, v rovníkové Africe se ženy zahlují do jednoho velkého kusu látky, v každé zemi je to trošku jiné.


Uvádíme fotografickou galerii, ve které se mohou sestry Muslimky inspirovat, pokud mají dost odvahy, jak pro zahalení v Čechách, tak zejména pro zahalení při návštěvě či při pobytu v islámských zemích.

 

Zahalení je pro Muslimku povinnost a v islámské zemi o to více, pokud je cizinkou v této zemi a její bílá tvář a evropské rysy poutají mnohem větší pozornost, než-li tvář "domorodek". Proto šejchové vřele doporučují zahalení tváře a rukou.


 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one