Základní informace pro všechny, na základě Koránu a Sunny cast 1, v případě zájmu o část 2 přejděte na islam.nolimit.cz. Stránky prezentují učeni Islámu vychazejici z Koránu a Sunny ne názory nebo doměnky lidí nebo určitých skupin. Obsah stránek je chráněn autorskými právy - bez souhlasu neni možno veřejně šířit, dělat prednášky, použít ke kompilování knih, nahrávani, přenosu médií bez dovoleni majitelů autorských práv. Copyright © 2018, gafignonislamicknowledge

 

Ženy mimo Islám

POZICE ŽENY MIMO ISLÁM

Může být špatná žena i dobrá žena, špatná Muslimka i dobrá Muslimka. A není automatické, že žena, která není Muslimka je špatná. Mnohdy může mít lepší zásady a být čestnější, věrnější a pravdomluvnější, než Muslimka. Každý má svoji svobodnou vůli vybrat si jakou cestou se dá - cestou zla nebo dobra...
Třetinu žen v Česku soustavně fyzicky nebo verbálně napadá partner.
Ženy - nemuslimky nemají v dnešní době vůbec lehkou pozici. Očekává se od nich, že budou podávat špičkové výkony v práci, pod velkým tlakem, za mnohem menší plat než muži, navzdory křehčí konzistenci ženského těla, snížené toleranci vůči stresu a tlaku, navzdory hormonálním bouřím probíhajícím každý měsíc, navzdory těhotenství, kojení apod. Očekává se od nich, že budou neustále mladé, žádoucí, atraktivní, reprezentativní. Očekává se, že budou dobré matky, zároveň hospodyňky, partnerky, milenky, družky nebo přítelkyně. Ženám je neustále předkládán vzor vychrtlé modelky se silikonovým poprsím, nezdravě opálené ze solária, s perfektně bílým chrupem a bez vrásek. Ženy jsou nuceny chtě nechtě tomuto trendu podlehnout a  podstupují bolestivé plastické operace s nejistým výsledkem. Už náctileté dívky trpí často anorexií, či bulimií v touze být atraktivní. Žena po pětatřícítce už je stará a jen těžko může najít partnera ve stejné věkové kategorii. Pokud je muži 40, hledá si 25-letou. Je to nespravedlivé zvlášť vůči ženám, které daly svým dlouholetým partnerům vše - mládí, krásu, péči, děti a pak je oni mužové podvedou s o 15-25let mladší milenkou, ke které se nakonec nastěhují. Žena zůstane osamocená, mnohdy bez bydlení a bez peněz, bez šance najít si partnera ve věku, který by ješte nebyl důchodový a dotyčný nehledal pečovatelku. Pozice ženy ve vyspělých zemích je velmi těžká. Pracně vydobily v průběhu staletí některá z práv, ale stále nejsou plně rovnocennými členkami společnosti. Jsou oběťmi loupeží, napadení, znásilnění, jsou mnohdy slabší a nemohou se bránit. A zákon jim také moc nepomáhá. Mnohdy musejí snášet domácí násilí, ústrky, ponižování, bití, urážky a psychické i fyzické násilí. V následujících statistikách je dobře zřetelné, jak vážný je tento problém a jak velmi málo se o něm mluví a píše. Stále se píše o týrání Muslimských žen, domácím násilí, vraždách, apod. Ale o násilí ve vyspělých státech média téměř mlčí. Jsou dobří muži a špatní muži, dobří Muslimové a špatní Muslimové. A proto trpí ženy po celém světě, nejen v tom islámském nebo arabsky mluvícím.

Každou osmou týranou ženu v Čechách její partner bil v těhotenství a nejvíc poslední tři měsíce před porodem.

Pokud případ týrání nastane v islámském světě jsou toho plné noviny a zprávy, pokud se něco takového stane v Čechách je suše konstatováno, že došlo k týrání tam a tam a že nasilník byl odsouzen. Žádná senzace, vždyť je to koneckonců běžné a pokud se podíváme na zprávy v poslední době v rubrice Krimi, mohla být dotyčná vlastně ráda, že vyvázla životem...

DOMÁCÍ NÁSILÍ V ČECHÁCH V PROCENTECH

Nejčastější obětí domácího násilí - AŽ 75%!!!!! se stávají ženy ve věkovém rozpětí 30-44let.

Domácí násilí zažilo podle průzkumu 13 % obyvatel České republiky, Z TOHO V 90% FIGUROVALY JAKO OBĚTI NÁSILÍ ŽENY !!!!!

Zajímavým faktem je, že domácího násilí se nedopouštětjí na ženách muži s nižším IQ, ale v 37% mají středoškolské a ve 28% vysokoškolské vzdělání. 50% ženských obětí domácího násilí středoškolské a 25% vysokoškolské vzdělání.

Více než 50% týraných žen žije s násilníkem DÉLE NEŽ 15LET!!!!

Opakované sexuální násilí na týraných ženách je zastoupeno téměr ve 40 %!!!!!

V 94 % statisticky zpracovaných případů případů byly svědky domácího násilí i děti.

STATISTIKA DOMÁCÍHO NÁSILÍ A ZABÍJENÍ ŽEN V EVROPĚ

Statistiky ukazují, že 12 až 15% žen v Evropě musí snášet domácí nasilí KAŽDÝ DEN!!!!
V současné době jsou statistiky mužského násilí na ženách opravdu odstrašující. Pro Evropské ženy ve věkovém rozmezí 16-44let je domácí násilí hlavní příčinou zranění a SMRTI, to je více, než při autonehodách nebo následkem rakoviny.
25% až 50% žen někdy čelilo domácímu násilí.
Ve Francii zemře na následky násilí 6 žen každý měsíc. Z toho 33% žen je podřezáno nebo ubodáno, 33% je zastřeleno, 20% uškrceno, zardoušeno a 10% ubito.
V Německu je téměř 300 žen za rok ZABITO mužem, se kterým žili (to jsou 3 umučené ženy každé 4 dny).

V Anglii zemře za podobných podmínek jedna žena každé 3dny.

V Portugalsku 52,8% žen popisují, že musely snášet násilné chování manželů nebo partnerů.

Ve Španělsku takto zemře jedna žena co 3 dny.

Ve Francii zemře na následky násilí 6 žen každý měsíc. Z toho 33% žen je podřezáno nebo ubodáno, 33% je zastřeleno, 20% uškrceno, zardoušeno a 10% ubito.

V EVROPSKÉ UNII před rozšířením z 15 na 25 členských států , zemřelo více než 600 žen každý rok na následky brutality v rodině.

Přičemž násilníci nepocházejí z chudých poměrů a nemají jen základní vzdělání. Příkladem může být herečka Marie Trintignant, která byla zabita 6. srpna 2003 jejím partnerem, známým umělcem.
Je statisticky prokázáno, že počet případů domácího násilí přibývá, čím více je násilník finančně zajištěný a vzdělaný.

Je šokující, že v Norsku téměř polovina všech násilníků, páchajících brutátlní činy na ženách, mají univerzitní vzdělání.

Ve Francii mají útočníci většinou profesní úroveň, která jim dává moc. V procentech uvedeno: 67% jsou manažeři, 25% zdravotníci, policisté a vojáci 4%.

V Rumunsku jsou nejhorší výsledky statistik domácího násilí: každý rok je téměř 13 žen z milionu zabito jejich mužskými partnery.

Ve Finsku je každoročně zabito ve svých domovech více než 8 žen z milionu.
V Norsku 6,58 žen z milionu. Lucembursko 5,56, Dánsko 5, 42 a Švédsko 4,59.
Itálie, Španělsko a Irsko jsou na konci seznamu těchto úděsných faktů.
Tyto statistiky dokazují, že násilí na ženách je na celém světě, vyspělý svět, kasající se ochranou žen a ženských práv, nevyjímaje. Toto se děje ve všech zemích, na všech kontinentech, ve všech sociálních, ekonomických, náboženských a kulturních skupinách

Veškteré násilí, zabíjení, ubližování a týrání žen, dětí, starých, nemohoucích a slabomyslných je trestný čin. Každý násilník músí být odsouzen jako zločinec. V každé zemi, v každém režimu i v každém náboženství.

Pozice ženy mimo Islám, jak lze vidět ze statistických údajů, tedy není ideální. Pokud k tomu připočteme i diskriminaci v oblasti zaměstnání, celosvětově nižší platy žen než mužů na stejné pozici, neohodnocení žen jako matek a minimální podpora státu i mužských protějšků při výchově nových členů společnosti, minimální zastoupení žen v politice a veřejných funkcích, nemají ženy v tomto moderním světě na růžích ustláno.

O to hůře, že žena ve své rodině musí fungovat v multiroli jako manželka, matka, skvělá milovnice, uklízečka, pradlena, kuchařka, atd.

Tlak na ženu ve vyspělé moderní společnosti je skutečně nesmírný, a to jak v zaměstnání, doma, tak v rodinném i společenském životě. Očekává se od ní, že bude stále aktivní, soběstačná, permanentně mladá a krásná, že bude držet krok s módou, mít styl, bude na úrovni a vzdělaná.
Kult krásy modelek vytváří obrovský tlak na vnímání těla a tváře a mnoho z dívek a žen podstupují bolestivé plastické zákroky, které ne vždy dopadnou dobře a jsou vždy rizikem pro zdraví. Narůstá počet žen a dívek trpících bulimií a anorexií, sebepoškozováním a psychickými potížemi z nedostatku sebevědomí.

Nevěra v moderní společnosti není nijak postihována zákonem, je považována za něco naprosto běžného a je spíše raritou, když jsou si partneři věrní. Příležitostí k oboustranné nevěře je více než dost a móda obnažených těl, konzumace alkoholu a intoxikantů k tomu jen přispívá. Nevěra je jeden z hlavních důvodů rozpadu rodiny a tím rozkladu stability společnosti.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one